Drodzy Członkowie Związku Zawodowego „Jedność”!

Z radością informujemy, że organizujemy jednodniowy wyjazd do Wielkiego Świata Techniki w Ostravie! Wyjazd odbędzie się 14.10.2023. Serdecznie zapraszamy Was wraz z rodzinami na to niezapomniane wydarzenie.

Dlaczego warto się wybrać?

Wielki Świat Techniki – Dolní Vítkovice to miejsce, gdzie historia przemysłu łączy się z nowoczesnością. To muzeum techniki i nauki, gdzie tradycyjne wydobywanie węgla i produkcja koksu oraz surówki żelaza ustępują miejsca wyjątkowemu procesowi edukacyjnemu. Odkryjcie razem z nami kulturalne bogactwo, artystyczne wyrafinowanie oraz niezapomniane chwile rozrywki.

Muzeum oferuje cztery ekspozycje stałe:

  • Świat Dzieci
  • Świat Nauki i Odkryć
  • Świat Cywilizacji
  • Świat Przyrody

Wszystkie te światy zajmują łącznie powierzchnię 14 000 m2 i zostały zaprezentowane w sposób pełen zabawy i dostępny dla każdego, bez względu na wiek. Tutaj każdy, niezależnie od wieku, może eksplorować, cieszyć się zabawą i relaksem. Przekazujemy wiedzę poprzez gry i atrakcje, unikając nużących podręczników pełnych suchych faktów.

Podczas wycieczki, razem z pracownikiem muzeum, zwiedzimy również teren wokół muzeum. Dowiemy się, czym są wszystkie ogromne budowle i maszyny otaczające centrum nauki. Czas trwania zwiedzania na zewnątrz to około 1,5 godziny.

Dla tych, którzy poczują głód, na miejscu dostępna jest szeroka oferta gastronomiczna.

Zapisy

Zapisy na wyjazd rozpoczynają się już 24.08.2023 (czwartek). Zachęcamy do szybkiego zgłaszania się, gdyż liczba miejsc jest ograniczona!

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Do zobaczenia w Wielkim Świecie Techniki!

Ceny:

Dorośli – 100zł/os
Dzieci 6-14,99 lat – 80zł/os
Dzieci 3-5,99 lat – 50zł/os
Dzieci 0-2,99 lat – 0zł/os

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Związek Zawodowy „Jedność”

By Oskar Karwacki

Przewodniczący Związku Zawodowego "Jedność" KWK Pniówek

Jedność App

FREE
VIEW