Witaj Drogi Członku Związku Zawodowego „Jedność”!

Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość!

Rozpoczynamy zapisy na pamiątkowe kufle Barbórkowe na rok 2023. To wyjątkowy symbol uroczystości Barbórkowych, który każdego roku cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Kto może otrzymać kufel?
Pamiątkowy kufel Barbórkowy Związku Zawodowego Jedność przysługuje każdemu członkowi naszego związku, który regularnie opłaca swoje składki. To nasz sposób na podziękowanie za Twoje zaangażowanie i wsparcie dla Związku.

Gdzie i kiedy odbiorę swój kufel?
Jeśli planujesz uczestniczyć w naszej karczmie piwnej, która odbędzie się w sobotę, 25 listopada 2023 r., kufel będzie na Ciebie czekał na miejscu! To będzie wyjątkowa okazja, by spędzić czas w gronie innych członków Związku, świętować i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.

Nie mogę uczestniczyć w karczmie. Co teraz?
Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz wziąć udziału w karczmie, ale chciałbyś mieć swój pamiątkowy kufel, prosimy o zapisanie się na specjalną listę w siedzibie Związku. Dzięki temu będziemy wiedzieli, że chcesz odebrać kufel w innym terminie.

Nie zwlekaj!
Podobnie jak w zeszłym roku, kufel otrzyma każdy członek, który wcześniej zapisze się na listę. Dlatego nie czekaj do ostatniej chwili! Już dziś zadeklaruj chęć odbioru kufla Barbórkowego na rok 2023 i dołącz do grona szczęśliwych posiadaczy tego wyjątkowego pamiątkowego przedmiotu.

Zapraszamy do siedziby Związku!

Szczęść Boże !

By Oskar Karwacki

Przewodniczący Związku Zawodowego "Jedność" KWK Pniówek

Jedność App

FREE
VIEW