Związek Zawodowy „Jedność” zorganizował dla swoich członków niezapomnianą wycieczkę do Trzęsacza w czasie ferii zimowych. W dwóch turnusach, od 27 stycznia do 10 lutego 2024 roku, ponad 260 pracowników wraz z rodzinami spędziło tydzień nad Bałtykiem, korzystając z uroków zimowej aury i atrakcji hotelu Panorama Spa.

Wycieczka była doskonałą okazją do integracji i poznania się lepiej. Uczestnicy brali udział w zabawie integracyjnej z DJem. Nie zabrakło też czasu na relaks i odpoczynek. Hotel oferował komfortowe pokoje, wyśmienite posiłki i dostęp do strefy spa i wellness.

Wycieczka była również okazją do zwiedzania okolicy i podziwiania piękna przyrody. Uczestnicy odwiedzili m.in. ruiny kościoła w Trzęsaczu, latarnię morską w Niechorzu i rezerwat przyrody „Klif”. Niektórzy odważni nawet zdecydowali się na kąpiel w zimnym morzu!

Wszyscy wrócili z wycieczki zadowoleni i pełni wrażeń. Związek Zawodowy „Jedność” pokazał, że potrafi nie tylko dbać o prawa i interesy swoich członków, ale także zapewnić im dobrą zabawę i miłą atmosferę. Ferie z Jednością nad morzem to była świetna inicjatywa, która na pewno zostanie powtórzona w przyszłości!

Jedność App

FREE
VIEW