Z radością informujemy, że w odpowiedzi na duże zainteresowanie ze strony pracowników, Federacja Związków Zawodowych „Jedność” jednogłośnie podjęła decyzję, aby wyjątkowo w kwietniu zapewnić bezpłatne wsparcie prawne wszystkim pracownikom. Nasza inicjatywa skierowana jest do wszystkich pracowników, nawet tych, którzy nie są członkami naszego związku, a chcieliby dochodzić swoich praw do zaniżonych świadczeń takich jak „Barbórki”, „14-tek” i niewypłaconych „Jubilatów” za okres do 3 lat wstecz. Już teraz przygotowujemy pierwsze pozwy o kwoty od 8000 zł do 35000 zł. Nasz zespół prawny bezpłatnie przygotuje i poprowadzi procesy sądowe dla wszystkich zainteresowanych pracowników.

Ponadto, informujemy, że każdy pierwszy roboczy poniedziałek miesiąca, pracownicy niezrzeszeni w Związku Zawodowym „Jedność” mają również możliwość skorzystania z bezpłatnych porad prawnych naszych specjalistów, obejmujących wszystkie dziedziny prawa. Szczegółowe informacje dotyczące tej inicjatywy są dostępne w siedzibach „Jedności” oraz na terenie zakładów pracy.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z tej wyjątkowej oferty i dołączenia do nas w walce o sprawiedliwe traktowanie na rynku pracy.

Jedność App

FREE
VIEW