W drugiej połowie lipca tego roku, członkowie Związku Zawodowego „Jedność” Ruch Szczygłowice wraz z rodzinami, mieli niepowtarzalną okazję do wspólnego wypoczynku. Wybrali się w miejsce malownicze, nadmorskie Niechorze, które swoim urokiem przyciąga turystów z całej Polski.

Grupa, licząca prawie 50 osób, spędziła 8 niezapomnianych dni w ośrodku Jantar. Ten nowoczesny ośrodek wypoczynkowy oferuje swoim gościom wiele atrakcji, takich jak baseny, sauny, a także wspaniałą kuchnię, która zadowoliła nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Dni wypełnione były słońcem, śmiechem i mnóstwem atrakcji. Członkowie związku mieli okazję nie tylko odpocząć, ale również zacieśnić więzi, które łączą nas jako społeczność. Wspólne posiłki, zabawy na świeżym powietrzu, a także wieczorne rozmowy – to wszystko sprawiło, że ten wyjazd na długo zapadnie w pamięć.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej wycieczki, które znajdują się poniżej. Mamy nadzieję, że udało się uchwycić choć część tej niezwykłej atmosfery, która towarzyszyła podczas całego wyjazdu.

Już dziś zapraszamy na następny rok! Jedność Szczygłowice planuje kolejny wyjazd w okresie 13-20 lipca przyszłego roku. Będzie to kolejna okazja do wspólnego spędzenia czasu, poznania nowych osób i nawiązania nowych przyjaźni.

Chcielibyśmy również podkreślić, że wyjazd ten był współfinansowany przez Związek Zawodowy „Jedność”. Dzięki temu, wakacje były jeszcze bardziej udane! Jesteśmy wdzięczni za tę możliwość i cieszymy się, że możemy wspierać naszych członków w tak pozytywny sposób.

By Oskar Karwacki

Przewodniczący Związku Zawodowego "Jedność" KWK Pniówek

Jedność App

FREE
VIEW