Cześć wszystkim miłośnikom dobrej zabawy i jeszcze lepszego piwa!

Mamy dla Was ekscytujące wieści!

Związek Zawodowy „Jedność” z dumą ogłasza, że rusza z przygotowaniami do XV edycji naszej legendarnej Karczmy Piwnej. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o naszej karczmie, to musicie wiedzieć, że od lat jest ona uważana za jedno z najważniejszych wydarzeń piwnych w regionie. Co więcej, wielu twierdzi, że to najlepsza i największa karczma piwna w okolicy!

Zapiszcie w kalendarzach – spotykamy się 25 listopada 2023 roku.

Ale to nie koniec niespodzianek!

W ramach przygotowań do tego niezwykłego wydarzenia, nasi przedstawiciele – Oskar Karwacki i Szymon Buczek – wybrali się na małą wycieczkę do lokalnego Browaru Jastrzębie. To miejsce, gdzie piwo warzą prawdziwi pasjonaci, którzy kochają to, co robią i tworzą naprawdę wyjątkowe trunki. Co więcej, z dumą możemy ogłosić, że po raz kolejny Browar Jastrzębie będzie Partnerem naszej Karczmy Piwnej! Po serii degustacji (które, przyznamy, były absolutnie wyśmienite!), dokonali wyboru piwa, które zostanie specjalnie uwarzone na naszą Karczmę Piwną. W tym roku padło na „Lager Wiedeński”. To piwo dolnej fermentacji zachwyca bogatym profilem słodowym, a w smaku odkryjecie nuty przypieczonej skórki chleba. Brzmi pysznie, prawda? A jeśli jesteście ciekawi szczegółów – ekstrakt to 12°blg, a zawartość alkoholu wynosi 4,8%.

Jeśli jesteście tak podekscytowani jak my, trzymajcie rękę na pulsie!

Wkrótce podzielimy się z Wami więcej informacji na temat tego wydarzenia. Szczegóły oraz informacje o zapisach znajdziecie na naszej stronie oraz w aplikacji mobilnej Jedność APP.

Do zobaczenia wkrótce i… niech żyje piwo! 🍻

By Tomasz

Jedność App

FREE
VIEW