W pierwszy dzień jesieni kalendarzowej, dokładnie 23 września 2023 roku, Związek Zawodowy „Jedność” Ruch Knurów przygotował wyjątkową niespodziankę dla swoich członków oraz ich rodzin. Na przystani „Kotwica” w Rybniku odbyła się impreza integracyjna, która przyciągnęła liczne grono uczestników.

Chociaż prognozy pogodowe nie były łaskawe, to jednak tego dnia zaświeciło słońce. Frekwencja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, co tylko potwierdza, jak ważne są dla nas wspólne chwile.

Uczestnicy imprezy mieli okazję dołączyć do tanecznej zabawy oraz przeżyć niezapomniane chwile podczas rejsu motorówką po zalewie rybnickim. Ale to nie wszystko! Na gości czekały świeżo wędzone pstrągi, soczysty karczek, aromatyczna kiełbasa, domowe ciasta oraz wiele innych przysmaków. Dla spragnionych przygotowaliśmy rollbar z zimnym piwem oraz szeroki wybór ciepłych i zimnych napojów.

Wieczór upłynął nam pod znakiem wspólnego ogniska, przy którym dzielono się wrażeniami z dnia i snuto plany na przyszłość.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć z tej niezwykłej imprezy, które prezentujemy poniżej. Chcielibyśmy podkreślić, że wydarzenie to było współfinansowane przez Związek Zawodowy „Jedność”.

Na zakończenie pragniemy zaprosić wszystkich naszych członków na kolejną edycję imprezy w przyszłym roku. Związek Zawodowy „Jedność” Ruch Knurów już teraz zapewnia, że będzie to wydarzenie równie udane, jeśli nie lepsze!


Związek Zawodowy „Jedność” Ruch Knurów dziękuje wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas i liczy na kolejne chwile spędzone razem!

By Oskar Karwacki

Przewodniczący Związku Zawodowego "Jedność" KWK Pniówek

Jedność App

FREE
VIEW