Z radością informujemy, że zbliżamy się do finału zapisów na XV Karczmę Piwną Jedności, wydarzenie, które co roku przyciąga wielu miłośników dobrego piwa i doskonałej zabawy. Jest to największa i najbardziej oczekiwana impreza organizowana przez nasz Związek Zawodowy, której popularność nieustannie rośnie w regionie.

Co Czeka Uczestników?

Nie tylko Piwo!

Oczywiście, u nas nigdy nie zabraknie prawdziwego piwa, ale i przepysznych ogromnych golonek. Ale to nie wszystko! W tym roku jednym ze sponsorów karczmy zostało Centrum Samochodowe Continental, które dla uczestników Karczmy Piwnej przygotowało szereg dodatkowych atrakcji i nagród:

  • Voucher na Kompleksowe Mycie Samochodu: uprawniający do profesjonalnego mycia samochodu, by jego pojazd lśnił czystością.
  • Wymiana Opon: Przygotuj się na nadchodzący sezon – skorzystaj z możliwości darmowej wymiany opon.
  • Polerowanie Karoserii: Dla tych, którzy chcą, aby ich auto wyglądało jak nowe, oferujemy polerowanie karoserii.
  • Gadżety: kamerki samochodowe, które z pewnością przydadzą się każdemu kierowcy.
  • 5% Zniżki na Zakup Samochodu: Jako uczestnik XV KARCZMY PIWNEJ „JEDNOŚCI” otrzymasz specjalną zniżkę na zakup samochodu w salonie naszego sponsora – Firmy Continental. To wyjątkowa okazja, by stać się posiadaczem nowego pojazdu na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach.
  • Roczna Gwarancja od Firmy Continental: Do każdego zakupionego w ramach tej promocji samochodu, Continental dodaje roczną gwarancję, dając Ci dodatkowy spokój ducha.

Oczywiście poza prezentami przekazanymi przez Centrum Samochodowe Continental, Związek Zawodowy Jedność, również wzorem lat ubiegłych szykuje dużą ilość atrakcyjnych nagród dla uczestników karczmy.

Dlaczego Warto Dołączyć?

XV Karczma Piwna Jedności to nie tylko okazja do świetnej zabawy, ale także moment, aby zintegrować się z innymi członkami Związku, wymienić doświadczenia i nawiązać nowe kontakty. To także miejsce, gdzie możesz skorzystać z wyjątkowych ofert i nagród przygotowanych specjalnie dla naszych członków.

Jak Się Zapisać?

Zapisy są jeszcze otwarte! Aby zapewnić sobie udział w tej niezapomnianej imprezie, prosimy o kontakt z siedzibami związku.

By Oskar Karwacki

Przewodniczący Związku Zawodowego "Jedność" KWK Pniówek

Jedność App

FREE
VIEW