Pożegnanie Łukasza Sokołowskiego

Z ogromnym smutkiem informujemy o śmierci naszego kolegi i członka, Łukasza Sokołowskiego, który tragicznie zginął w wyniku wybuchu metanu w Kopalni Węgla Kamiennego Pniówek dnia 20 kwietnia ubiegłego roku. Jego ciało zostało odnalezione 21 października 2023 roku, kończąc bolesny okres niepewności dla rodziny i przyjaciół.

Łukasz Sokołowski miał 39 lat i był cenionym pracownikiem kopalni oraz aktywnym członkiem naszego związku. Jego zaangażowanie zawodowe, jedność z kolegami i niezłomny duch były dla wszystkich wzorem.

Pogrzeb Łukasza odbędzie się w sobotę, 18 listopada 2023 roku, o godzinie 9:00 w kościele pw. Św. Jerzego w Mszanie. Przyjaciele oraz koledzy z pracy i związku zawodowego zapraszają do wspólnego pożegnania i oddania hołdu.

W tych trudnych chwilach przekazujemy rodzinie i najbliższym Łukasza wyrazy najgłębszego współczucia. Jego odejście jest wielką stratą dla naszej górniczej wspólnoty. Jego pamięć zostanie na zawsze zachowana w naszych sercach. W imieniu Związku Zawodowego „Jedność” prosimy o modlitwy i wspominanie Łukasza w dobrych myślach.

By Oskar Karwacki

Przewodniczący Związku Zawodowego "Jedność" KWK Pniówek

Jedność App

FREE
VIEW