Związek Zawodowy „Jedność” w Gliwickim Stellantis

Mamy przyjemność poinformować Was o ważnym kroku w historii naszego Związku. „Jedność” nieustannie dąży do rozszerzania swojego wpływu oraz działalności, aby skutecznie reprezentować interesy pracowników w różnych sektorach przemysłu. Dziś z dumą ogłaszamy, że nasz Związek rozpoczyna działalność w Gliwickim Stellantis, dawnej fabryce Opla.

Stellantis, jako jeden z czołowych producentów samochodów dostawczych w Europie, zatrudnia tysiące pracowników. Dlatego też uważamy, że obecność silnego związku zawodowego w tej fabryce jest niezbędna. Naszym celem jest zapewnienie pracownikom odpowiednich warunków pracy, godziwego wynagrodzenia oraz dbanie o ich prawa i bezpieczeństwo.

Z radością informujemy również, że na stanowisko Przewodniczącego „Jedności” Pracowników Stellantis na pierwszą kadencję został wybrany Andrzej Las. Jesteśmy przekonani, że dzięki jego dotychczasowemu doświadczeniu, zaangażowaniu i determinacji w roli Społecznego Inspektora Pracy, interesy pracowników będą w odpowiedni sposób reprezentowane i bronione.

Zachęcamy wszystkich pracowników Gliwickiego Stellantis do aktywnego uczestnictwa w działaniach Związku oraz do zgłaszania swoich uwag i propozycji. Tylko wspólnie, działając zjednoczeni, możemy osiągnąć sukces i wpłynąć na pozytywne zmiany w naszym miejscu pracy.

Pracownicy chętni do wstąpienia w szeregi Jedności prosimy o kontakt z Przewodniczącym Związku Zawodowego „Jedność” Pracowników Stellantis przez adres e-mail stellantis@zzjednosc.pl lub telefonicznie 602413038.

Zapraszamy również członków Związku Zawodowego Jedność Pracowników Stellanits do zapoznania się z tabelą świadczeń statutowych oraz planem imprez.

Dziękujemy za zaufanie i wsparcie. Razem tworzymy silną „Jedność”!

By Oskar Karwacki

Przewodniczący Związku Zawodowego "Jedność" KWK Pniówek

Jedność App

FREE
VIEW