Związek Zawodowy „Jedność” z radością informuje, że w najbliższą sobotę, 25 listopada 2023 roku, odbędzie się nasze coroczne, wyczekiwane wydarzenie – XV Karczma Piwna. Wszystkie miejsca zostały zarezerwowane, a lista uczestników zamknięta, co świadczy o niezmiennym entuzjazmie i zaangażowaniu naszych członków.

💥 Partnerami XV Karczmy Piwnej ZZ „Jedność” są firmy:

🤝Centrum Samochodowe Continental – Żory

🤝 DSI Schaum Chemie

🤝Royals Cars

Dla zapisanych Gwarków, drzwi karczmy otworzymy o godzinie 16:30. Prosimy o punktualne przybycie, aby móc w pełni cieszyć się programem imprezy.

Zapewniamy transport autobusowy na miejsce karczmy z następującymi przystankami i godzinami odjazdu:

Autobus A1:

  • 15:30 – KWK Zofiówka
  • 15:40 – KWK Pniówek
  • 15:55 – Centrum Przesiadkowe Żory
  • 16:30 – PUS Ornontowice

Autobus B1:

  • 15:30 – Stellantis OPEL Gliwice
  • 15:55 – Ratusz Miejski w Knurowie
  • 16:05 – Centrum Przesiadkowe Szczygłowice przy Biedronce
  • 16:30 – PUS Ornontowice

Zwieńczeniem XV Karczmy Piwnej będzie ceremonia zamknięcia o godzinie 21:00. Zapewniamy, że autobusy powrotne będą gotowe do odjazdu o 21:15, aby bezpiecznie dostarczyć wszystkich uczestników do domów. Dokładne informacje odnośnie transportu zostaną przesłane Gwarkom drogą SMS.

Należy pamiętać, iż Karczma Piwna stanowi nie tylko moment radości i rozrywki, ale przede wszystkim jest to czas, aby pielęgnować wartości, które łączą nas jako Związek: wspólnotę i jedność. Te dwie zasady są kamieniem węgielnym „Jedności” i to właśnie one nadają naszej karczmie wyjątkowy charakter. Cieszymy się na wspólne celebrowanie naszej tożsamości i wspólnych osiągnięć.

W tym roku tradycyjnie na Karczmie Piwnej, która odbędzie się 25.11.2023 r. organizujemy zbiórkę charytatywną! Tym razem chcemy pomóc córce naszego kolegi z kopalni Knurów, Lence Grządziel w Drodze do Samodzielności. Nóżka i rączka Lenki są zdeformowane przez chorobę. Za dziewczynką są już dwie poważne operacje. Niestety ostatnia operacja nóżki nie przyniosła takich efektów, jak oczekiwano. Bardzo szybko nastąpił nawrót! Prawa nóżka jest znacznie krótsza od lewej i niestety konieczna jest kolejna kosztowna operacja. Jesteśmy już na finiszu, pozostało jedynie kilka operacji.

Zachęcamy wszystkich do udziału w zbiórce i z góry serdecznie dziękujemy wszystkim jej uczestnikom w imieniu rodziców.

By Oskar Karwacki

Przewodniczący Związku Zawodowego "Jedność" KWK Pniówek

Jedność App

FREE
VIEW