Związek Zawodowy „Jedność” we współpracy z firmą Play przygotował specjalną ofertę na abonament telefoniczny, internet światłowodowy oraz internet mobilny wyłącznie dla Członków Związku!

Każdy, kto skorzysta z naszej oferty, będzie objęty opieką naszego dedykowanego opiekuna, który jest przedstawicielem Play. Można skorzystać z każdej usługi lub wybrać jedną np. abonament telefoniczny. Konfiguracja jest w pełni dowolna.

Oferta na abonament telefoniczny dostępna jest w trzech wariantach.

  1. Krajowe oraz roamingowe (w UE) rozmowy, smsy i mmsy bez limitu, krajowy pakiet internetu 30 GB, europejski pakiet internetu 7 GB w cenie 17,22 zł
  2. Krajowe oraz roamingowe (w UE) rozmowy, smsy i mmsy bez limitu, krajowy pakiet internetu 60 GB, europejski pakiet internetu 7 GB w cenie 20,91 zł
  3. Krajowe oraz roamingowe (w UE) rozmowy, smsy i mmsy bez limitu, krajowy pakiet internetu 90 GB, europejski pakiet internetu 7 GB w cenie 23,13 zł

Umowa zawierana jest na okres 24 miesięcy. Opiekun zajmuje się wypowiadaniem dotychczasowej umowy na abonament u innego dostawcy oraz przenoszeniem numeru telefonu do Play. Jeżeli ktoś ma już abonament w Play, to istnieje możliwość przejścia na atrakcyjną ofertę dla Członków ZZ Jedność.

Oferta dotycząca internetu jest sezonowa, promocje zmieniają się okresowo. Obecnie internet światłowodowy dostępny jest od 40 zł miesięcznie lub 12 miesięcy za darmo w pakiecie z TV.
Zasięg światłowodu Play pokrywa się z zasięgiem firm UPC, Vectra, Syrion. Pozostałe lokalizacje wymagają sprawdzenia dostępności zasięgu przed instalacją.

Karty do internetu mobilnego wraz z abonamentem występują w poniższych wariantach:

  1. Pakiet 100 GB internetu (w kraju), krajowe oraz roamingowe (w UE) rozmowy, smsy i mmsy bez limitu w cenie 30,74 zł
  2. Pakiet 300 GB internetu (w kraju), krajowe oraz roamingowe (w UE) rozmowy, smsy i mmsy bez limitu w cenie 61,49 zł
  3. Pakiet 1000 GB internetu (w kraju), krajowe oraz roamingowe (w UE) rozmowy, smsy i mmsy bez limitu w cenie 79,94 zł

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z tej wyjątkowej i taniej oferty zapraszamy do siedzib Związku w celu załatwienia wszystkich formalności.

By Oskar Karwacki

Przewodniczący Związku Zawodowego "Jedność" KWK Pniówek

Jedność App

FREE
VIEW