Bony do Drogerii dla Członkiń Związku

Z wielką przyjemnością przypominamy, że Związek Zawodowy „Jedność”, wzorem lat ubiegłych, kontynuuje tradycję oferowania bonów do drogerii dla naszych członkiń. Ta popularna inicjatywa, będąca w tym roku uzupełnieniem świątecznego świadczenia, cieszy się rosnącą popularnością i stanowi ważny element naszych corocznych działań.

Podobnie jak w latach poprzednich, bony do drogerii są formą upominku, który ma na celu docenić i uhonorować wkład naszych członkiń w życie Związku. Stanowią one równowartość okolicznościowego kufla barbórkowego, który od lat jest tradycyjnym prezentem dla męskiej części naszego związku. W ten sposób chcemy podkreślić nasze zaangażowanie w równość i różnorodność w obrębie naszej organizacji.

Bony będą dostępne do odbioru w siedzibach Związku. Zachęcamy nasze członkinie do aktywnego uczestnictwa i skorzystania z tej tradycyjnej, ale zawsze cenionej formy wsparcia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym członkom za ich niezachwiane zaangażowanie i wsparcie. Jesteśmy dumni, że możemy kontynuować nasze tradycje i wspólnie budować silniejszą społeczność związkową.

Jedność App

FREE
VIEW