W sercu tradycji i wspólnoty, XV Karczma Piwna Związku Zawodowego „Jedność” ponownie stała się miejscem, gdzie radość spotkała się z pamięcią. Nasze coroczne spotkanie, odbywające się w ciepłej, przyjaznej atmosferze, było okazją do świętowania, ale również do refleksji i oddania hołdu.

Chwila Pamięci

Na początku wydarzenia, znaleźliśmy czas na chwilę zadumy. Wspomnieliśmy z szacunkiem i miłością tych członków naszej rodziny zawodowej, którzy w ostatnim roku odeszli na „wieczną szychtę”. Ich obecność w naszym związku zostawiła niezatarte ślady i na zawsze pozostaną w naszych sercach.

Ku Pamieci

Wyróżnienia i Nagrody

W trakcie wieczoru miało miejsce uroczyste wręczenie odznaczeń „Zasłużony dla Związku Zawodowego Jedność”. Ośmiu wyjątkowych członków naszego związku zostało uhonorowanych tym prestiżowym wyróżnieniem, co jest świadectwem ich nieocenionego wkładu i oddania dla wspólnoty. To wyjątkowe momenty, kiedy możemy wyrazić wdzięczność i uznanie dla tych, którzy wnoszą tak wiele w życie naszego związku.

Zabawa i Rozrywka

XV Karczma Piwna to nie tylko czas refleksji, ale również wspaniała zabawa. W tym roku, oprócz tradycyjnych atrakcji, goście mogli wziąć udział w serii konkursów, które dodały dodatkowego ducha rywalizacji i radości.

  1. Sztafeta Piwna – W tej zabawnej i emocjonującej konkurencji, zespoły rywalizowały w sztafecie piwnej, pokazując swój ogromny dystans do samego siebie.
  2. Turniej Tenisa – Miłośnicy sportu mogli wykazać się na naszym korcie, walcząc w turnieju tenisowego. Były to chwile pełne adrenaliny i sportowego ducha.
  3. Konkurs na Króla Piwnego – W tym serdecznym i radosnym konkursie, uczestnicy mieli okazję wykazać się swoim umiłowaniem do piwa, zmagając się o zaszczytny tytuł Króla Piwnego.

Galeria Zdjęć – Żywe Wspomnienia

Aby uchwycić i zachować wyjątkowe momenty naszego spotkania, z dumą prezentujemy galerię zdjęć z XV Karczmy Piwnej. Każde zdjęcie to nie tylko zapis chwil spędzonych razem, ale również opowieść o naszej wspólnocie.

W galerii znajdą Państwo barwne ujęcia z ceremonii wręczania odznaczeń „Zasłużony dla Związku Zawodowego Jedność”, pełnych emocji momentów z konkursów, jak i spontanicznych scen radości i śmiechu wśród naszych członków i gości. To wspaniała okazja, by zobaczyć siebie i swoich kolegów w tych radosnych chwilach.

Zachęcamy do przeglądania galerii i dzielenia się tymi cennymi wspomnieniami. Każde zdjęcie może być pobrane i zachowane jako pamiątka tego wyjątkowego dnia.

By Oskar Karwacki

Przewodniczący Związku Zawodowego "Jedność" KWK Pniówek

Jedność App

FREE
VIEW