„Jedność App” – Nowa Era Komunikacji w Związku Zawodowym „Jedność”

Z radością informujemy, że po sukcesie aplikacji mobilnej „Jedność Pniówek App” dla członków Jedności KWK Pniówek, przyszedł czas na kolejny krok w naszej cyfrowej ewolucji.

Dziś mamy przyjemność ogłosić, że kolejna aplikacja o nazwie „Jedność App” jest już dostępna dla wszystkich członków Związku Zawodowego „Jedność”!

„Jedność App” to nasza odpowiedź na rosnące potrzeby członków związku w zakresie szybkiego i efektywnego dostępu do informacji. Aplikacja jest już dostępna do pobrania bezpłatnie w sklepie Google Play. (kliknij tutaj aby pobrać)

W aplikacji znajdziecie bieżące informacje, plan wyjazdów integracyjnych na ten rok, dostęp do aktów prawnych, wykaz świadczeń statutowych. To jednak dopiero początek! Z czasem aplikacja będzie uzyskiwać kolejne funkcje, które jeszcze bardziej ułatwią Wam korzystanie z naszych usług.

Związek Zawodowy „Jedność” od zawsze stawiał na najnowsze kanały komunikacji z pracownikami. Jesteśmy dumni, że jako pierwsi w JSW SA zaczęliśmy komunikować się z Wami za pośrednictwem Facebooka. Później, również jako pierwsi, wdrożyliśmy system komunikacji za pośrednictwem SMS-ów.

Warto przypomnieć, że nasze innowacyjne podejście do komunikacji nie zawsze spotykało się z pozytywnym odbiorem. Inne związki zawodowe początkowo wyśmiewały nasze nowatorskie rozwiązania. Jednak z czasem, zauważyliśmy, że te same związki zaczęły kopiować nasze pomysły. To dla nas dowód na to, że idziemy we właściwym kierunku, wyznaczając standardy w komunikacji z załogą.

Teraz przyszedł czas na aplikacje mobilne. Wierzymy, że „Jedność App” będzie kolejnym krokiem, który przyczyni się do jeszcze lepszej komunikacji między nami, a naszymi członkami.

Zachęcamy wszystkich do pobrania i wypróbowania naszej nowej aplikacji. Jesteśmy przekonani, że stanie się ona niezastąpionym narzędziem w codziennym życiu każdego członka Związku Zawodowego „Jedność”.

Dziękujemy za zaufanie i jesteśmy dumni, że możemy być na czele zmian, które wpływają na poprawę komunikacji w naszym środowisku. Pamiętajcie, że „Jedność” to nie tylko związek zawodowy, to przede wszystkim społeczność, która zawsze idzie z duchem czasu.

Do zobaczenia w „Jedność App”!


Związek Zawodowy „Jedność” – zawsze o krok do przodu!

By Oskar Karwacki

Przewodniczący Związku Zawodowego "Jedność" KWK Pniówek

Jedność App

FREE
VIEW