Świadczenia statutowe- uchwała Prezydium Związku

Informujemy wszystkich członków związku, którzy w nabyli prawo do uzyskania świadczeń statutowych Związku Zawodowego „Jedność”, bądź nabędą te prawa w najbliższym czasie, że w dniu dzisiejszym (tj. 17.03.2020) Prezydium Związku Zawodowego „Jedność” podjęło uchwałę o wydłużeniu terminu na odbiór należnych świadczeń o 3 miesiące.

Tak więc od dnia dzisiejszego każdy członek Związku Zawodowego „Jedność” ma 8 miesięcy od dnia zdarzenia uprawniającego do uzyskania świadczenia statutowego na jego odbiór.

Uchwała ta jest wyjściem na przeciw Waszym potrzebom, w tym trudnym okresie, nie chcemy Was narażać niepotrzebnie na zagrożenia epidemiologiczne związane z rozprzestrzenianiem się koronowirusa, a co za tym idzie pozbawiać prawa do świadczeń. Także możecie być spokojni, świadczenia statutowe Wam nie przepadną. Uchwała będzie obowiązywać do odwołania.

Poniżej lista świadczeń należnych członkom Związku Zawodowego „Jedność”

Masz pomysł na walkę z epidemią- zgłoś to nam!!!

W ostatnim czasie zaobserwowaliśmy zwiększoną liczbę zgłoszeń, dotyczących procedur bezpieczeństwa w zakładach Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.. Zdając sobie sprawę z […]

Koronawirus – nurtujące pytania pracowników JSW

Aby nieco uspokoić emocje panujące obecnie w zakładach Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA, postanowiliśmy wysłać kolejne pismo do Zarządu spółki, tym […]