Masz pomysł na walkę z epidemią- zgłoś to nam!!!

W ostatnim czasie zaobserwowaliśmy zwiększoną liczbę zgłoszeń, dotyczących procedur bezpieczeństwa w zakładach Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.. Zdając sobie sprawę z tego, że wszyscy teraz żyjemy w stanie wyższej konieczności z uwagi na fakt zagrożenia epidemiologicznego, postanowiliśmy uruchomić dodatkowy adres email, na który możecie zgłaszać swoje uwagi, spostrzeżenia, czy też proponować działania, które mogą wspomóc profilaktykę walki z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

alarm@zzjednosc.pl

Prosimy również aby maile ze zgłoszeniami były tytułowane „ALARM – nazwa kopalni”, gdzie w miejsce „nazwa kopalni” wpisujecie zakład którego to dotyczy (np. ALARM – Borynia). Dopiero w treści maila prosimy o szczegółowe opisy zdarzeń, uwag, czy też proponowanych działań. Prosimy również o dołączenie informacji kontaktowych (nr telefonu) w celu weryfikacji zgłoszeń. Maile błędnie zatytułowane oraz bez rzetelnego opisu mogą zostać pominięte.

Wszelkie informacje będziemy natychmiast po przeanalizowaniu kierować do Sztabu Kryzysowego Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.

Koronawirus – realne działania a nie pozoracja działań

W dniu dzisiejszym skierowaliśmy do Zarządu JSW oraz Sztabu Kryzysowego JSW pismo dotyczące trudnej sytuacji kopalń w związku z pandemią […]

Świadczenia statutowe- uchwała Prezydium Związku

Informujemy wszystkich członków związku, którzy w nabyli prawo do uzyskania świadczeń statutowych Związku Zawodowego „Jedność”, bądź nabędą te prawa w […]