W tym roku Związek Zawodowy „Jedność” z ogromną przyjemnością zaprasza swoich członków do udziału w wyjątkowym wyjeździe motocyklowym, który odbędzie się w malowniczej Kotlinie Jeleniogórskiej w terminie 12-14.07.2024. Impreza planowana jest pod hasłem „Moto-Jedność”, co podkreśla wspólnotę i pasję łączącą miłośników dwóch kółek.

Start w KWK Pniówek

Wydarzenie rozpocznie się z Parkingu Kopalni Węgla Kamiennego Pniówek, skąd uczestnicy wyruszą w kierunku serca Kotliny Jeleniogórskiej. Start wyjazdu zaplanowano jako moment pełen emocji i najlepszej atmosfery, podczas którego motocykliści razem wyruszą w trasę, by wspólnie odkrywać piękno polskich krajobrazów.

Pałac Wojanów – serce naszego wyjazdu

Pałac Wojanów, z jego bogatą historią i przepięknym położeniem, będzie stanowił bazę wypadową oraz miejsce wypoczynku uczestników wyjazdu. Ten zabytkowy obiekt, osadzony w murach romantycznej rezydencji dworskiej, oferuje nie tylko komfortowe noclegi w stylowych pokojach, ale także możliwość relaksu w luksusowym SPA oraz degustację wykwintnych dań w pałacowej restauracji. Pałac Wojanów, nieprzerwanie zamieszkały od ponad 400 lat, to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie elegancję i styl.

Kotlinę Jeleniogórską warto odkrywać

Kotlina Jeleniogórska, otoczona pasmami Rudaw Janowickich, Karkonoszy, Gór Izerskich i Gór Kaczawskich, jest nie tylko rajem dla motocyklistów z jej krętymi trasami i spektakularnymi widokami, ale także skarbnicą unikatowych atrakcji kulturowych i przyrodniczych. Region ten oferuje niezliczone możliwości dla miłośników aktywnego wypoczynku oraz dla tych, którzy pragną połączyć jazdę na motocyklu z odkrywaniem historii i kultury.

Podsumowanie

„Moto-Jedność” to nie tylko wyjazd, to przede wszystkim okazja do wspólnego spędzania czasu, dzielenia się pasją i tworzenia niezapomnianych wspomnień. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dołączyć do naszej wielkiej motocyklowej rodziny, by wspólnie celebrować wolność i braterstwo na jednym z najbardziej malowniczych wyjazdów w Polsce. Nie przegapcie tej wyjątkowej przygody!

Zarezerwujcie swoje miejsce j i dołączcie do nas na wyjeździe „Moto-Jedność” w sercu Kotliny Jeleniogórskiej!

Koszt od uczestnika : 300 zł
W cenie zawarte:
2 x nocleg w pokojach dwuosobowych w Pałacu Wojanów
2 x śniadanie w Pałacu Wojanów
1x obiadokolacja w Pałacu Wojanów
1 x kolacja grillowa w Pałacu Wojanów

Zapisy w siedzibach Związku Zawodowego „Jedność” od poniedziałku 13.05.2024

By Oskar Karwacki

Przewodniczący Związku Zawodowego "Jedność" KWK Pniówek

Jedność App

FREE
VIEW