Dziękujemy za wspólną majówkę!

Słoneczna pogoda, czyste plaże, pyszne domowe jedzenie i prawdziwa elita – Członkowie Jedności wraz z rodzinami. To przepis na udany urlop majowy.

Mrzeżyńska plaża

Tym razem we wspólnym odpoczynku brali udział nie tylko Członkowie z kopalń JSW i SRK ale również przedstawiciele Stellantis Gliwice. Cieszymy się, że załoga Stellantisa wchodzi na stałe do Jednościowej rodziny i mamy nadzieję na coraz większą frekwencję Członków z gliwickiej fabryki na kolejnych wyjazdach.

Za nami plażowanie, wycieczki rowerowe, animacje dla najmłodszych, grill i ognisko oraz spływ kajakowy.
Z tego miejsca zapraszamy wszystkich Członków Jedności na weekendowy spływ kajakowy 28-30 czerwca 2024 r. na który mamy ostatnie kilka wolnych miejsc – szczegóły tutaj: https://zzjednosc.pl/splyw-kajakowy-2024

W najbliższym czasie przedstawimy szczegóły dotyczące imprezy „Jedność na dwóch kółkach”, która odbędzie się w terminie 12-14 lipca 2024 r.

Zachęcamy do śledzenia naszych działań i wstępowania w szeregi Jedności wszystkich pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej, Stellantis Gliwice oraz Spółki Restrukturyzacji Kopalń, już niebawem przedstawimy nasze kolejne inicjatywy mające na celu poprawę warunków pracy, bezpieczeństwa oraz wynagrodzeń pracowników.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć 👇

Jedność App

FREE
VIEW