📅 Data: 16-17.03.2024 r.

Drogie Panie,

Po tym, jak nasi Członkowie zakończyli już świętowanie związane z Barbórką, nadszedł czas, abyście Wy same mogły świętować, odpoczywać i cieszyć się chwilą tylko we własnym gronie.

W tym wyjątkowym roku, Związek Zawodowy „Jedność” ma dla Was niepowtarzalną propozycję – wyjazd na imprezę Babski Comber do malowniczego Szczyrku.

🚌 Gwarantujemy komfortowy przejazd autokarem, który zabierze Was prosto do Szczyrku.

🛏️ Zakwaterowanie odbędzie się w hotelu „Halo Szczyrk” z widokiem na imponujące Skrzyczne. Hotel oferuje nie tylko komfortowe pokoje, ale także dostęp do basenu o wymiarach 6 x 12 m z biczami wodnymi i jacuzzi. Dodatkowo, czeka na Was strefa relaksu z sauną suchą i mokrą.

❗To jednak nie koniec!

💃 Wieczorem, o godzinie 19, rozpocznie się bankiet. Podczas niego czeka na Was pełen smaków zestaw: przystawki, danie główne, deser, zimna płyta w formie bufetu szwedzkiego, ciepłe danie, kawa, herbata, woda i soki. Jeśli chcecie poczuć dodatkowy klimat, alkohol będzie dostępny na miejscu, ale równie dobrze możecie przynieść swój ulubiony trunek.

🎶 O oprawę muzyczną zadba nasz DJ, który sprawi, że parkiet będzie pełen energii. Ponadto, specjalny wodzirej zadbają o Wasz doskonały nastrój przez cały wieczór.

➡️ W niedzielę, po obfitym śniadaniu w formie bufetu szwedzkiego, wrócimy autokarem do codzienności.

👉 Cena: 390zł/osoba (dotyczy Żon, Partnerek, Dziewczyn, Córek). Zapisy rozpoczynają się już w czwartek 25 stycznia w siedzibach naszego Związku, wraz z wymaganą wpłatą.

Liczba miejsc ograniczona! Warto decydować się szybko.

Jedność App

FREE
VIEW