Drodzy Członkowie Związku Zawodowego „Jedność”!

Mamy przyjemność poinformować, że od nadchodzącego poniedziałku, 24.07.2023 r., rozpoczynamy zapisy na wyjątkową wycieczkę do serca Polski – do Łodzi. Wyjazd odbędzie się w sobotę, 09.09.2023 r. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami i dołączenia do nas w tej niezapomnianej podróży!

Szczegóły wyjazdu:

  • Data: Sobota, 09.09.2023 r.
  • Cena:
    • 80 zł dla osoby dorosłej
    • 50 zł dla uczniów szkół średnich i studentów do 26 roku życia z ważną legitymacją szkolną (ulgowy)
    • 30 zł dla dzieci poniżej 7 roku życia

Plan imprezy:

Rozpoczęcie wyjazdu w godzinach porannych, około 5-6 rano. Pierwszym punktem naszej wizyty w Łodzi będzie spotkanie z naszą Panią Przewodnik. Następnie odwiedzimy Muzeum Pałac Herbsta – miejsce, które nie tylko przenosi nas w czasie do epoki Herbsta, ale również pozwala podziwiać zbiory dawnego malarstwa, rzeźby, grafiki oraz rzemiosła artystycznego.

Podczas wizyty w muzeum, będziemy mieli okazję zobaczyć wystawę stałą „Herbstowie. Historie niedokończone” z pomocą audioprzewodników. W tym czasie druga grupa z przewodniczką odwiedzi zespół urbanistyczny „Księży Młyn”.

Następnie przespacerujemy się słynną ulicą Piotrkowską, rozpoczynając od Urzędu Miasta, a kończąc na Manufakturze. Po drodze odwiedzimy charakterystyczne dla Łodzi podwórka, aleję gwiazd oraz pomniki Wielkich Łodzian. Na terenie Manufaktury przewidziany jest czas wolny na obiad.

Ostatnim punktem naszej wycieczki będzie wizyta w Muzeum Miasta Łodzi – Pałacu rodziny Poznańskich, gdzie pod opieką muzealnego przewodnika poznamy historię tego wyjątkowego miejsca.

Zakończenie wycieczki planowane jest około godziny 18-18:30, po czym wyruszymy w podróż powrotną na Śląsk.


Zachęcamy do szybkiego zapisywania się na wyjazd, gdyż liczba miejsc jest ograniczona! Czekają nas niezapomniane chwile w jednym z najpiękniejszych miast Polski. Do zobaczenia w Łodzi!

Z serdecznymi pozdrowieniami, Związek Zawodowy „Jedność”

By Oskar Karwacki

Przewodniczący Związku Zawodowego "Jedność" KWK Pniówek

Jedność App

FREE
VIEW