Już w sobotę 16.12.2017 startuje X Jubileuszowa Karczma Piwna dla Członków Związku Zawodowego „Jedność”
Poniżej przedstawiamy rozkład jazdy autobusów na X Karczmę Piwną Związku Zawodowego Jedność oraz rozkład autobusów odwożących gwarków z karczmy.
Prosimy o przestrzeganie deklarowanych miejsc wsiadania do autobusów, natomiast Gwarków którzy deklarowali przyjazd własny na karczmę, prosimy o przybycie na salę PUS w Ornontowicach na godzinę 16:20.
ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW NA KARCZMĘ
AUTOBUS NR 1
1555 KWK Szczygłowice Plac autobusowy
Ok. 1620 Ornontowice
AUTOBUS NR 2
1510 KWK Pniówek Plac autobusowy
1520 KWK Zofiówka Plac autobusowy
1525 KWK Borynia Plac autobusowy
Ok. 1620 Ornontowice
AUTOBUS NR 3
1550 Żory Dworzec PKS Stanowisko nr 1
Ok. 1620 Ornontowice
ODJAZDY AUTOBUSÓW PO KARCZMIE
Wszystkie Autobusy odjeżdżają o godz. 2125
AUTOBUS NR 1
Trasa:
Dębieńsko- Czerwionka- Leszczyny- Czuchów- Szczygłowice- Knurów- Pilchowice
AUTOBUS NR 2
Trasa:
Orzesze Centrum- Orzesze Zazdrość- Żory dworzec PKS- Warszowice- Pawłowice- Pielgrzymowice- Strumień- Chybie
AUTOBUS NR 3
Trasa:
KWK Borynia- KWK Zofiówka- Jastrzębie Zdrój centrum
BUS NR 1 (RYBNIK)
Trasa:
Stanowice- Rybnik Golejów- Rybnik Centrum- Rybnik Kłokocin- Rybnik Boguszowice- Rybnik Popielów- Pszów- Wodzisław Śląski
BUS NR 2 (Tychy)
Trasa:
Gierałtowice- Chudów- Mikołów- Tychy
BUS NR 3 (Łaziska)
Trasa:
Orzesze Jaśkowice- Orzesze Gardawice- Orzesze (na gierkówce)- Łaziska Górne
Wszystkim gwarkom życzymy udanej zabawy