W życiu zdarzają się sytuacje, w których nie jesteśmy w stanie samodzielnie pokonać trudności. W takich chwilach wsparcie bliskich oraz ludzi dobrej woli jest nieocenione. Dziś przedstawiamy historię Agnieszki, żony Sławka Smozika, naszego kolegi z oddziału GRP-2, która zmaga się z poważnym przeciwnikiem – nowotworem złośliwym jelita grubego z przerzutami. Razem możemy pomóc Agnieszce i jej rodzinie w tej nierównej walce.

Agnieszka – silna kobieta w obliczu przeciwności

Agnieszka, 42-latka, jest szczęśliwą żoną i kochającą matką trojga dzieci: 16-letniej Alicji, 12-letniej Natalki i 4-letniego Pawełka. Zawsze uśmiechnięta, zaradna, pełna energii, pracowita, pomocna – taką ją wszyscy znamy. Teraz, gdy los zadał jej trudne wyzwanie, potrzebuje wsparcia.

Jak to się zaczęło?

30 grudnia 2022 r. Agnieszka trafiła do szpitala z nagłym, ostrym bólem brzucha i niedrożnością. Po pilnej operacji otrzymała zatrważającą diagnozę: rozsiany nowotwór złośliwy jelita grubego IV stopnia z przerzutami do węzła chłonnego i wątroby.

Od tamtej pory życie Agnieszki i jej rodziny zmieniło się diametralnie. Czas zatrzymał się, a przyszłość stała się niepewna. Agnieszka z determinacją rozpoczęła walkę o życie, ale koszty leczenia przekraczają możliwości jej rodziny.

Razem możemy pomóc!

Agnieszka jest obecnie w trakcie przewlekłego leczenia immunochemioterapią paliatywną. Aby zwiększyć skuteczność terapii, konieczne jest wprowadzenie dodatkowych, nierefundowanych zabiegów: hipertermia, immunoterapia (dostępna za granicą), wlewy dożylne, leki, suplementacja, dojazdy i wizyty u specjalistów, płatne badania i inne. Koszty tych zabiegów sięgają kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie, a leczenie musi trwać nieprzerwanie przez wiele miesięcy.

Agnieszka nie może wrócić do pracy, a jej przyszłość zawodowa stoi pod wielkim znakiem zapytania. W jej imieniu prosimy o wsparcie w tym drogim i długotrwałym leczeniu. Wierzymy w ludzi i wiemy, że wśród nas jest wiele osób, którym nie jest obojętne życie drugiej osoby. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę, za każdą złotówkę. Każde udostępnienie tej zrzutki jest na wagę złota.

Jak możemy pomóc?

Zaangażujmy się wspólnie w pomoc dla Agnieszki i jej rodziny. Wszystkie wpłaty, niezależnie od kwoty, będą cenne i pomogą sfinansować kosztowne leczenie. Udostępnijmy informacje o zrzutce wśród swoich znajomych, w mediach społecznościowych i wszędzie tam, gdzie to możliwe.

Nie pozostawmy Agnieszki samej w tej nierównej walce. Niech poczuje wsparcie ze strony społeczności, które może stać się jej dodatkową motywacją do walki o życie. Dzielmy się dobrem, a razem zmienimy los tej rodziny na lepsze.

Dziękujemy za każdą formę wsparcia i zaangażowania, a także za to, że jesteście z nami. Pamiętajmy, że razem możemy zdziałać cuda.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/wg8frt

By Oskar Karwacki

Przewodniczący Związku Zawodowego "Jedność" KWK Pniówek

Jedność App

FREE
VIEW