Po ostatnich niby to sensacyjnych  „doniesieniach” (możesz poczytać tutaj Wprost , na Temat , Super Expres ) na nasz temat prosimy o zapoznanie się z poniższym oświadczeniem!

Nie jesteśmy powiązani

            Panowie szukający taniej sensacji  zachowujecie się troszeczkę jak mali chłopcy,  Od Was i od pozostałych pseudo-związkowców (personalnie nie mamy tutaj nikogo na myśli ;)) różnimy się diametralnie, mianowicie:

– nasza działalność gospodarcza w żaden sposób nie jest powiązana zarówno z działalnością związkową, jak również w żaden sposób nie może być kojarzona z pracodawcą, górnictwem czy spółką. W przeciwieństwie do wielu Waszych interesów nie ma tutaj nawet cienia podejrzenia o jakikolwiek konflikt interesów (… no chyba, że potrzebujecie po niektórych negocjacjach pewnego typu żelów kojących ;)).

– w przeciwieństwie do niektórych nie wykonujemy żadnych zleceń dla jakiejkolwiek firmy powiązanej ze spółką, nie mamy podpisanych umów ze spółkami zależnymi, naszą działalność wykonujemy w czasie wolnym, z którego Was również nikt nie rozlicza, a można wiele ciekawszych rzeczy o nim powiedzieć

– w przeciwieństwie do Was, niektórzy z nas nadal są bez pracy czekając na zakończenie spraw sądowych (już dwa lata !!!). Mamy swoje rodziny i w jakiś sposób musimy je utrzymać. W przeciwieństwie do niektórych nie zasiadamy w organach spółek, fundacji itp. wykonujących pracę bądź inne zlecenia na rzecz spółki. Handel internetowy, wydaje nam się bardziej ciekawszym, uczciwszym i przyszłościowym zajęciem.

– do nas nie zawitała nigdy CBA, prokuratura czy inne organy ścigania, nie mieliśmy żadnych zarzutów czy podejrzeń za niegospodarność czy nadużycia, wręcz przeciwnie mimo, że jesteśmy na rynku stosunkowo niedługo możemy się poszczycić certyfikatem „Firmy Godnej Zaufania 2021”, świadczy to o naszym profesjonalnym podejściu do nałożonych na siebie zadań, wysokiej jakości naszych produktów i pełnym zaufaniu klientów, które już zdążyliśmy zdobyć.

Jeżeli z tego powodu, że postanowiliśmy w swoim prywatnym czasie spróbować w sposób całkowicie legalny i uczciwy zarobić na życie poprzez prowadzenie sklepu internetowego ma ktoś tzw. „ból dupy”- proponujemy specjalny żel kojący podobne dolegliwości.

E-handel artykułami erotycznymi to sprzedaż jak każda inna

            Może nie wszyscy są w stanie to ogarnąć (mamy tutaj na myśli tych, do których zwracaliśmy się powyżej), ale mamy XXI wiek. Zaczynając ten rodzaj działalności wykonaliśmy badania rynku, które w krótkim czasie działalności potwierdziły na jakiego typu asortyment jest ogromne zapotrzebowanie w społeczeństwie.

E-handel, w tym również artykułami erotycznymi to też sprzedaż, tak samo jak handel lekami, odzieżą, sprzętem AGD, samochodami, węglem czy innymi usługami. Dopóty będzie popyt na tego typu artykuły będą istniały takie sklepy. Działalność tego typu to nie tylko dilda i gadżety (jak to komentujecie), to przede wszystkim ogromny wachlarz produktów i możliwości mogących urozmaicić, a dla wielu odbudować czy  odkryć na nowo swoje życie, w tym również te intymne. Nikt nie zaprzeczy przecież, że życie intymne ma ogromny wpływ na ogólną satysfakcję z życia.

Dlatego Panowie zamiast wyśmiewać i szukać taniej sensacji pomyślcie, zapytajcie swoje partnerki i spróbujcie sami. Wy też możecie poprawić swój stopień satysfakcji, wtedy zamiast ziać nienawiścią może pojawi się uśmiech na Waszej twarzy, a z „leśnych dziadków” możecie stać się jeszcze „miłymi i cieszącymi się życiem panami”.

Dajemy też rabat

Nie chcieliśmy nigdy tej działalności łączyć z naszą działalnością związkową, lecz po wielu telefonach jakie otrzymaliśmy po publikacji w/w artkułów musimy przeprosić naszych Członków za to, że do tej pory nikt nie otrzymał kodu rabatowego. Zgodnie z utartym zwyczajem, zawsze mieliśmy zniżki i rabaty na artykuły bądź usługi ludzi w różny sposób związanych ze związkiem. W tej sytuacji po tak dobrze rozdmuchanej kampanii reklamowej, za którą oczywiście dziękujemy (już po pierwszym dniu zanotowaliśmy nieoczekiwany wzrost sprzedaży) dla wszystkich Członków, sympatyków i życzliwych ludzi czytających ten wpis podajemy unikalny kod rabatowy, dzięki któremu będziecie mogli zakupić każdy artykuł w lovingshop.pl z 10% rabatem !

Unikalny kod rabatowy: DILDO BETON (ważny do 28.02.2021)

Całkowicie poważnie

Sękowski Marek
Karwacki Oskar

Marek Sękowski

By Marek Sękowski

Przewodniczący Związku Zawodowego "Jedność"

Jedność App

FREE
VIEW