MOTO Bieszczady II Edycja: Wyprawa z „Jednością” Na Pełnej Petardzie

To był weekend pełen emocji, przyjaźni i pasji do dwóch kółek. Druga edycja MOTO Bieszczady, organizowana przez Związek Zawodowy Jedność, przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Ponad 1000 km przejechane na motocyklach przez malownicze krajobrazy Bieszczad, a wszystko to w towarzystwie wyjątkowych ludzi, sprawiło, że ten wyjazd był pełen pozytywnych emocji.

Przyjechało jeszcze więcej motocyklistów niż podczas pierwszej edycji. Tym razem mieliśmy okazję gościć kolegów z innych Jastrzębskich Kopalń, w tym z KWK Szczygłowice, KWK Pniówek, KWK Budryk, oraz KWK Borynia. Cieszymy się, że mogliśmy dzielić z nimi tę niepowtarzalną przygodę.

Nasz wyjazd był wypełniony różnorodnymi atrakcjami. Przejechaliśmy dużą Pętle Bieszczadzką, która oferuje najpiękniejsze widoki w tej części Polski. Rejs statkiem po Solinie był relaksującym doświadczeniem, które pozwoliło nam podziwiać panoramę Bieszczad z zupełnie innej perspektywy. Kolejnym punktem programu było doświadczenie kolejki linowej nad zaporą, która zrobiła na wszystkich mega wrażenie.

Znaleźliśmy też czas na regenerację w hotelowym spa, gdzie mogliśmy odnowić siły na kolejne dni pełne emocji. Była również chwila, by obgadać kolejną wyprawę, bo choć ta właśnie dobiegła końca, już teraz z niecierpliwością czekamy na następną.

Na koniec naszej podróży, tradycyjnie odwiedziliśmy Parafię w Ropieńce, gdzie odbyła się msza w intencji zmarłych górników. Chcieliśmy w ten sposób oddać cześć naszym kolegom, którzy odeszli, ale nigdy nie zostali zapomniani. To była również okazja, aby uczcić 120-lecie KWK Knurów, jednej z najstarszych kopalń w regionie.

Dziękujemy wszystkim za to, że byliście z nami podczas tej niezwykłej wyprawy. Wasze towarzystwo, energia i entuzjazm do jazdy na motocyklu sprawiły, że ten wyjazd był niezapomniany. Czekamy na was w przyszłym roku na MOTO Bieszczady III Edycja!

By Oskar Karwacki

Przewodniczący Związku Zawodowego "Jedność" KWK Pniówek

Jedność App

FREE
VIEW