Zapraszamy serdecznie do udziału w wycieczce ZZ „JEDNOŚĆ” do Morawskiego Krasu i Brna, która odbędzie się 20.05.2023 r. To niepowtarzalna okazja, by zwiedzić najwspanialszy region krasowy w środkowej Europie i podziwiać jego uroki.

W ramach wycieczki proponujemy zwiedzenie najpiękniejszej jaskini w Morawskim Krasie – Jaskini Punkevní, z komentarzem w języku polskim. Będziecie mieli także okazję przepłynąć łodziami podziemną rzeką Punkvą przez malownicze groty. Nie zabraknie też wjazdu kolejką linową nad przepaść Macochę, która liczy 139 m głębokości.

Po zwiedzaniu Morawskiego Krasu, przejedziemy do Brna, gdzie spacer po mieście pozwoli Wam poznać jego największe atrakcje, takie jak Stary Ratusz, „brneński smok”, klasztor Kapucynów z kryptą, Katedra Św. Piotra i Pawła, czy też Twierdza Spilberk – więzienie narodów. Wizyta w browarze i czas wolny pozwolą Wam na relaks i odpoczynek.

Cena wycieczki zawiera przejazd autokarem, ubezpieczenie SIGNAL IDUNA, opiekę pilota oraz bilety wstępów. Przystanki zbiórki będą na trzech kopalniach, które będą miały największą ilość uczestników wycieczki.

Przypominamy, że dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu jest ważny paszport lub dowód osobisty, który powinien być w dobrym stanie technicznym i pozwalać na stwierdzenie tożsamości.

Program wycieczki jest ramowy i może w trakcie trwania wycieczki ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.

Zapraszamy do zapisywania się na wycieczkę już dziś i dołączania do nas w niezapomnianej przygodzie po Morawskim Krasie i Brnie.

Ceny:
DOROSŁY – 290 ZŁ
DZIECI DO 15 ROKU ŻYCIA – 230 ZŁ
DZIECI OD 15 DO 18 ROKU ŻYCIA – 260 ZŁ

Zapisy od poniedziałku we wszystkich siedzibach Związku Zawodowego „Jedność”

Oskar Karwacki

By Oskar Karwacki

Przewodniczący Związku Zawodowego "Jedność" KWK Pniówek

Jedność App

FREE
VIEW