Masz problem i nie wiesz jak go rozwiązać? Potrzebujesz porady prawnika? – Porady prawne dla członków Z.Z. „Jedność”

Związek Zawodowy „Jedność” wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom i oczekiwaniom uruchamia program darmowych porad prawnych dla Członków Związku!

Jest wiele czynności życia codziennego, które nieodłącznie wiążą się z prawem. Każdy z nas ma wiele sytuacji, w których ważą się jego losy i musi skorzystać z pomocy profesjonalnego adwokata. Brak wiedzy w tym zakresie oraz brak odpowiedniej pomocy może doprowadzić do przykrych konsekwencji.Dlatego każdy Członek Z.Z. „Jedność” będzie mógł skorzystać z darmowych porad adwokata nie tylko z zakresu prawa pracy, ale również pozostałych aspektów życia codziennego.

Dyżury będą odbywać się w Siedzibach Związku we wcześniej ustalonych terminach – pierwszy dyżur odbędzie się w siedzibie na KWK „Budryk” we wtorek 28-go stycznia w godzinach 12.00 – 14.00. W sprawach pilnych będzie możliwość skorzystania z szybkiej telefonicznej porady prawnej.

Każdy Członek Z.Z. „Jedność” będzie miał również możliwość skorzystania ze specjalnej bonifikaty w przypadku kompleksowego prowadzenia sprawy indywidualnej nie związanej z pracą.

Aby dopasować odpowiednio do Waszych potrzeb grafik darmowych porad prawnych dla Członków Z.Z. „Jedność” prosimy o zgłaszanie do siedzib Związku chęci skorzystania z oferty. Po analizie zapotrzebowania podamy terminy i miejsca kolejnych dyżurów!

Członkowie Związku Zawodowego „Jedność” zasługują na profesjonalną pomoc w każdej chwili!

Sylwester

Życzenia Noworoczne

Karty za flapsy – informacja

Poniżej przedstawiamy informację dotyczącą kart płatniczych, które zostaną wprowadzone zamiast papierowych bonów za posiłki profilaktyczne, informacje zawarte poniżej zostały przedstawione […]