Już od wtorku 27.12.2022 zaczynamy zapisy na tradycyjny już marcowy wyjazd dla naszych członków wraz z osobami towarzyszącymi. Przyszłoroczny weekend marcowy ( 24-26.03.2023 r) spędzimy w malowniczo położonym na szczycie góry Hotelu Złoty Groń (710 m n.p.m.), skąd będziemy mogli cieszyć zmysły panoramicznym widokiem na pobliski Beskid Śląski a nawet Tatry.

Poza pięknymi widokami uczestnicy będą mogli korzystać z hotelowych basenów, strefy saunowej i sali fitness. Specjalnie dla Was przygotujemy kameralne rytuały saunowe a ręczniki i szlafroki czekać na was będą darmowo w pokojach.

Jak zwykle w kwestiach gastronomii, oferujemy pełne wyżywienie w postaci śniadań serwowanych bufetowo, obiadu oraz kolacji bankietowej z alkoholem i oprawą muzyczną.

Oczywiście nie zapomnieliśmy o naszych piękniejszych połówkach. Każda z pań w cenie wyjazdu będzie mogła skorzystać z wybranego zabiegu oferowanego przez hotelowe SPA (4 niezależne gabinety).

Dla chętnych hotel oferuje możliwość skorzystania z przejazdu skuterem śnieżnym lub quadem zależnie od warunków atmosferycznych.

CENA PO DOFINANSOWANIU ZZ JEDNOŚĆ:
600 zł – CZŁONEK ZWIĄZKU
700 zł – OSOBA TOWARZYSZĄCA

Przy zapisie wymagana zaliczka w wysokości 300 zł/osoba.

By Marek Sękowski

Przewodniczący Związku Zawodowego "Jedność"

Jedność App

FREE
VIEW