22 czerwca 2024 roku 14:00, Ośrodek Rekreacyjny Gwaruś, Suszec.

Z wielką przyjemnością zapraszamy Członków Związku Zawodowego „Jedność”
na wydarzenie, które z dostarczy niezapomnianych wrażeń i radości dla całych rodzin. Przywitanie Lata z Jednością odbędzie się 22 czerwca 2024 roku na pięknie położonym Ośrodku Rekreacyjnym Gwaruś w miejscowości Suszec. To okazja, by wspólnie świętować, bawić się i spędzić czas w gronie przyjaciół i kolegów z pracy.

Przygotowaliśmy dla Was bogaty program pełen atrakcji, które zadowolą zarówno najmłodszych, jak i dorosłych uczestników pikniku. Czeka na Was:

Dmuchane zjeżdżalnie, przejażdżki na koniu i ośle. Grill z kiełbasami i krupniokami, grochówka z wielkiego kotła. Dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas zorganizujemy rozgrywki paintballowe oraz turniej siatkówki plażowej. Po sportowych emocjach rozpoczniemy wieczorną dyskotekę. To doskonała okazja, by odprężyć się i bawić się do późnych godzin wieczornych.

Ceny:
Piknik: 30 zł/osoba
Paintball: 40 zł/osoba
Turniej siatkówki plażowej: uczestnictwo darmowe.

Zapisy na to wydarzenie rozpoczynają się już 6 czerwca we wszystkich siedzibach Związku Zawodowego „Jedność” wraz z wpłatami. Zachęcamy do szybkiego zgłaszania się, aby zapewnić sobie i swoim bliskim miejsce na pikniku. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie!

Wśród uczestników pikniku będą losowane atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu elektronicznego, takiego jak: zegarki sportowe, opaski sportowe, słuchawki bezprzewodowe i inne. Dodatkowo, dla uczestników paintballa oraz turnieju siatkówki plażowej przygotowaliśmy również nagrody elektroniczne. Tak więc warto wziąć udział w naszych konkurencjach sportowych i powalczyć o cenne upominki.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w Suszcu!
Zarząd Związku Zawodowego „Jedność”

Jedność App

FREE
VIEW