Kabaret Młodych Panów w Żorach i w Jastrzębiu Zdroju

Jeden kabaret dwa programy :
Kabaret Młodych Panów w Żorach – 01.02.2017 godz. 17:30 – program zawierający śląskie hity: GODEJ, ABO WYLYŹ!
Kabaret Młodych Panów w Jastrzębiu-Zdroju – 11.02.2017, godz. 19:00 – nowy program  BOGOWIE  -PREMIERA-
Informacje i szczegóły w sprawie biletów w siedzibach związku od poniedziałku 21.11.2016
opis programów Kabaretu Młodych Panów
Kabaret Młodych Panów w Żorach – 01.02.2017 godz. 17:30
kmp_godej

„GODEJ, ABO WYLYŹ”, to program stworzony na specjalne życzenie śląskiej publiczności. Jest to przezabawne zestawienie większości śląskich hitów Kabaretu Młodych Panów, które podsumowują ostatnie lata twórczości tej grupy – wizytówki Górnego Śląska. Zaczęło się w 2007 roku od „Wywiadu z Górnikiem”, a potem było jeszcze mocniej! Kolejne skecze śrubowały rekordy milionów odtworzeń na youtube. Setki tysięcy widzów na koncertach podążają od Kopciuszka do Kany, od Porwołów do Buchalików, od snzity z nutellą do łba konia pod pierzyną…Cytaty ze skeczów zaczęły żyć swoim życiem, stały się śląskim towarem eksportowym, ukochanym przede wszystkim w naszej, górnośląskiej krainie. Kolejne programy Kabaretu Młodych Panów przyciągają do sal teatralnych i centrów kultury nawet tych, dla których jest to pierwsze od wielu lat wyjście na występ na żywo. Wzruszają opowieści o wspólnym oglądaniu śląskich skeczów przy szoli, przed zjazdem do roboty. Członkowie kabaretu przyzwyczaili, że jeden śląski skecz jest przygotowywany co roku i prezentowany na Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK. To jeden z najważniejszych festiwali w Polsce, a Kabaret Młodych Panów jest jego współorganizatorem i gospodarzem. Z uwagi na chęć zachowania nowości, starsze skecze były systematycznie zastępowane przez nowe, jak się w większości okazywało – jeszcze lepsze! Ciągłe prośby o możliwość powrotu do „klasyków” zaowocowały stworzeniem niniejszego spektaklu. Tylko w programie „GODEJ, ABO WYLYŹ” zobaczycie większość śląskiego urobku „cuzamen do kupy”, oczywiście z ogromną dawką improwizacji i świeżości, których nie znajdziecie w telewizji czy internecie. Wśród hitów pojawią się m.in. Potek, Komunia, Opowiści biblijne po śląsku, Familiada i inne skecze, które ciągle sprawiają radość małym i dużym. To jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń kabaretowych na Śląsku! Także: GODAĆ, ABO WYLAZOWAĆ!

Kabaret Młodych Panów w Jastrzębiu-Zdroju – 11.02.2017, godz. 19:00

kmp_bogowie_grafika_4000px

 

Kabaret Młodych Panów – “BOGOWIE”. Jeżeli czytasz ten tekst, to już jesteś na dobrej drodze od wzięcia udziału w najnowszym spektaklu Kabaretu Młodych Panów pt. “BOGOWIE”.   Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy – sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile BOGIEM własnego życia. Nie pytaj, co Młodzi mogą zrobić dla Ciebie, ale co sam możesz zrobić dla siebie. Ten spektakl nie załatwi Twoich spraw, ale da Ci wskazówki, da Ci wiarę, da Ci siłę. Chcesz być jak Młody BÓG? Przestań chcieć! Bądź! Pamiętaj, Twoje szczęście jest w Twoich rękach.

“Szczęście nie jest ani dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie”.

                                                                    Erich Fromm

Zapraszamy do siedzib Związku Zawodowego „Jedność”

Pismo w sprawie Barbórki

W związku z tym że Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA uparcie zamierza wypłacać nagrodę barbórkową 2016 w ratach, tym samym […]

Rozkład Jazdy na Karczmę Piwną (Przyjazdy i odwozy)

Informujemy że wejście na sale rozpocznie się o godzinie  16:30. Prosimy o punktualne przybycie. ŻYCZYMY UDANEJ ZABAWY