Energylandia – zapisy

28 maja 2018 Off By Marek

Informujemy że, od dnia 29.05.2018 (wtorek) rozpoczynamy zapisy na wyjazd zorganizowany do Energylandi, który odbędzie się dnia 27 sierpnia 2018 (Poniedziałek) oraz zapisy na bilety do Energylandi z dojazdem własnym, które będą dostępne od 1 lipca.

Koszt wyjazdu:

Dzieci od lat 12 oraz dorośli – 80 zł za osobę

Dzieci od lat 3 do 11.99 – 40 zł za osobę

Dzieci do lat 2.99 – Gratis 

Przy dojeździe własnym obowiązują również powyższe ceny.

Zapisy wraz z wpłatami w siedzibach związku. 

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. 

Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski.

Energylandia jest na rynku zaledwie od kilku lat – jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort Gości – spełniają najwyższe standardy. Rocznie Energylandie odwiedzają  tysiące turystów chcących doświadczyć rozrywki na najwyższym światowym poziomie.

Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Nie trzeba się już przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę dla Ciebie, czy Twoich dzieci. Można spędzić u nas cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając ze wszystkich atrakcji, tyle razy ile tylko się chce! Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził i na pewno każdy zechce do nas wrócić… po więcej!

 Atrakcje Energylandi charakteryzują się specjalnie dobraną tematyczną dekoracją i scenografią, podzielone są na 4 strefy:

Bajkolandia – kraina dziecięcych pragnień, wkraczające do niej maluchy znajdują się nagle w świecie swoich marzeń, spotykają się z postaciami ulubionych bajek.

Strefa familijna – proponuje atrakcje dla całych rodzin, lecz na części z nich obowiązuje ograniczenie wzrostu – min. 140 cm.

Strefa ekstremalna – to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, dostarczająca maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach.

Water Park – strefa uruchomiona latem 2016 roku – naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakątków, wodnych zabaw.