Darmowe porady prawne dla członków Związku Zawodowego „Jedność”

Już jutro tj. 05.03.2020 o godzinie 13:30 w siedzibie Związku Zawodowego „Jedność” na KWK Budryk kolejna tura bezpłatnych porad prawnych dla członków Związku Zawodowego „Jedność”

Związek Zawodowy „Jedność” wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom i oczekiwaniom uruchamia program darmowych porad prawnych dla Członków Związku!

Jest wiele czynności życia codziennego, które nieodłącznie wiążą się z prawem. Każdy z nas ma wiele sytuacji, w których ważą się jego losy i musi skorzystać z pomocy profesjonalnego adwokata. Brak wiedzy w tym zakresie oraz brak odpowiedniej pomocy może doprowadzić do przykrych konsekwencji.Dlatego każdy Członek Z.Z. „Jedność” będzie mógł skorzystać z darmowych porad adwokata nie tylko z zakresu prawa pracy, ale również pozostałych aspektów życia codziennego.

Każdy Członek Z.Z. „Jedność” będzie miał również możliwość skorzystania ze specjalnej bonifikaty w przypadku kompleksowego prowadzenia sprawy indywidualnej nie związanej z pracą.

Aby dopasować odpowiednio do Waszych potrzeb grafik darmowych porad prawnych dla Członków Z.Z. „Jedność” prosimy o zgłaszanie do siedzib Związku chęci skorzystania z oferty. Po analizie zapotrzebowania podamy terminy i miejsca kolejnych dyżurów!

Członkowie Związku Zawodowego „Jedność” zasługują na profesjonalną pomoc w każdej chwili!

7f4f4846-1c74-4535-8608-d49e0cb9c0b4

Pismo w sprawie podwyżek w JSW SA

Inflacja, wzrosty cen w sklepach, spadek siły nabywczej pieniędzy, oraz co najgorsze, że w JSW SA, spółce dla której ponoć […]

Zawiadomienie

Dziś w nocy dowiedzieliśmy się o tragicznej śmierci naszego przyjaciela, kolegi, członka Związku Zawodowego „Jedność”, pracownika KWK Budryk oddziału Esz […]