Czas na przeprosiny

Od piątku 03.12.2021 jeden z przedstawicieli tzw. „reprezentatywnych” organizacji związkowych Mirosław Lizoń za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook) publicznie przeprasza Przewodniczącego Związku Zawodowego „Jedność” Marka Sękowskiego. Chodzi o to, że w trakcie kampanii wyborczej na stanowisko członka Zarządu JSW SA z wyboru załogi rozpowszechniał nieprawdziwe informacje na temat Marka Sękowskiego, mając na celu jego dyskredytację w oczach załogi.

Do tych przeprosin odniosło się wielu użytkowników Facebooka – pracowników JSW, rozlegle to udostępniając i komentując, jednym z takich komentarzy był np. taki :

„Kłamstwa są jak karta kredytowa, cieszysz się teraz a zapłacisz później.”

Natomiast jeśli ktoś z Was pomyślał, że w okresie Barbórki naszła przedstawicieli tzw. „reprezentatywnych” nagła potrzeba przeprosin Marka Sękowskiego, to możemy już Was wyprowadzić z błędu, to nie sumienie ich ruszyło, tylko jest to nieudolna próba wykonania wyroku sądowego, gdyż nie został on zrealizowany w całości. Zarówno on jak i inni skazani nie wykonali w całości zobowiązania nałożonego przez Sąd.

Szczęść Boże !

Święta Barbara na Giewoncie

Dzień Górnika to święto, które celebrujemy m.in. spotkaniami Gwarków, uroczystościami kościelnymi, mundurem górniczym oraz tradycyjną golonką i piwem. Jednak w […]

XIII Karczma Piwna – Informacje

Już w sobotę 11.12.2021 widzimy się na największej i najważniejszej imprezie tego roku – XIII Karczmie Piwnej Związku Zawodowego „Jedność” […]