Co na to wiceprezes z wyboru załogi Artur Wojtków?

SPRAWDZAM!!!
Stanowisko Członka Zarządu z wyboru załogi wymaga, aby w takich sytuacjach zająć konkretne stanowisko i stanowczo działać na rzecz ochrony interesów załogi i Spółki, a nie chować się w zaciszu swojego gabinetu!!!! 
Czekam na odpowiedź – myślę, że pracownicy również!

Powyższymi słowami skomentował dzisiaj swoje pismo, które złożył do Wiceprezesa JSW z wyboru załogi Artura Wojtkowa , Marek Sękowski na swoim FanPage w portalu Facebook. Jak czytamy w piśmie, Marek domaga się od przedstawiciela pracowników w Zarządzie JSW zajęcia jasnego i klarownego stanowiska w sprawie nieprawidłowości w spółce, o których w dniu wczorajszym mówił materiał TVN UWAGA oraz zajęcia stanowiska w sprawie odwołania Prezesa Daniela Ozona – który jak wszyscy dobrze wiedzą aktywnie wspierał kampanię wyborczą Artura Wojtkowa.

My również razem z Markiem Sękowskim jak i zapewne cała zołoga JSW SA będziemy oczekiwać odpowiedzi na to pismo ze strony Wiceprezesa Artura Wojtkowa

Reportaż Uwagi TVN o „120 tys. ton nigdzie niezaksięgowanego węgla, który mógł być nielegalnie wywożony z terenu kopalni”

W dniu wczorajszym (24.06.2019) w programie UWAGA w TVN został wyemitowany materiał dotyczący nieprawidłowości w JSW SA , tych którzy […]

Jest reakcja Prezesa Rady Ministrów dotycząca nieprawidłowości w spółce